„Masz źle wykonany bądź niechciany tatuaż?  w amstudiopmu dysponujemy najnowocześniejszymi metodami laserowego usuwania!

LASEROWE USUWANIE TATUAŻY TATUAŻU JAK DZIAŁA?

Laser neodymowo-yagowy Q-Switch przenika naskórek i wnika do skóry właściwej emitując promieniowanie podczerwone o długości fali 1064 nm oraz generuje krótkie impulsy (10–20 ns) o wysokiej gęstości energii wpływając na pigment, który go absorbuje zmieniając przy tym swoją masę. Laser działa bardzo wysoką energią, pulsując w krótkich odstępach czasu liczonych w nanosekundach. Innowacyjna technologia zastosowana w laserze Q Switch umożliwia usuwanie nawet bardzo intensywnych tatuaży. Mechanizm działania lasera polega na podgrzewaniu barwnika umiejscowionego w skórze, po czym dochodzi do rozbicia komórek, w których umieszczony jest barwnik. Porażony nim pigment pęcznieje i rozbija się na małe kawałki, które będą wydalone z organizmu poprzez procesy metaboliczne. Dzięki temu pigment staje się coraz jaśniejszy, aż w końcu całkowicie znika. Miejsce wytatuowane poddane działaniu lasera bezpośrednio po zabiegu staje się jaśniejsze. Po niedługim czasie ulega zaczerwienieniu i pojawić się może również obrzęk, który samoistnie zanika po 2-3 dniach. Zabieg usuwania tatuażu powtarzamy po ok. 4 tygodniach. 

Nie można z góry określić ile zabiegów będzie potrzebnych do całkowitego usunięcia źle wykonanego bądź niechcianego tatuażu.

Urządzenie posiada certyfikat CE, spełniając międzynarodowe standardy.

laserowe usuwanie makijażu permanentnego ust brwi tatuażu tatuaży Lodz Łódź

Pielęgnacja po zabiegu laserowego usuwania tatuażu;

Bezpośrednio po zabiegu usuwania tatuażu można stosować miejscowo maść lub krem z antybiotykiem. W żadnym wypadku nie wolno zrywać strupków powstałych po zabiegu ani nie drapać rany, gdyż grozi to powstaniem blizny. Skórę należy chronić kremem z wysokim filtrem przed ekspozycją na promieniowanie słoneczne i solarium przez 4 tygodnie. Do momentu zagojenia należy unikać korzystania z siłowni, sauny i basenu. Serdecznie zapraszamy na laserowe usuwanie tatuażu Łódź

Przeciwwskazania do zabiegu laserowego usuwania tatuaży;