Jak zagęścić rzadziejące i rzadkie wąsy? Przeszczep wiąże się z łykaniem leków i długą rekonwalescencją. Mikropigmentacja daje efekt natychmiastowy!

Zapomnij o rzadkich, rzadziejących wąsach

zageszczenie zarostu brody wąsów AMStudioPMU Łódź
Gotowy na nowy zarost i wąsy?

Pożegnaj rzadziejące wąsy!

Nasze usługi wykraczają poza skórę głowy. Wykonujemy również mikropigmentację twarzy zarostu brody. Procedura ta jest podobna do naszej usługi mikropigmentacji skóry głowy przy użyciu pigmentu w celu odtworzenia wyglądu mieszków włosowych, ale technika skupia się na zaroscie na twarzy, brody i wąsów, który imituje gęsty zarost.
Przeszliśmy zaawansowane szkolenie i zwracamy szczególną uwagę na szczegóły potrzebne do stworzenia niezwykle realistycznego wyglądu dla wszystkich naszych klientów korzystających z mikropigmentacji brody, wąsów, zarostu twarzy.
Kto może odnieść korzyść z mikropigmentacji brody, wąsów, zarostu twarzy?
Mikropigmentacja zarostu wąsów, brody to jedna z najskuteczniejszych opcji dla klientów, którzy mają niejednolity zarost, łysienie plackowate lub łysienie uniwersalne. Jest to również powszechny zabieg stosowany u osób przechodzących transformację w społeczności LGBTQ, który zapewni im bardziej męski wygląd twarzy.
Mikropigmentację brody można stosować w celu zamaskowania blizn potrądzikowych, blizn pooperacyjnych, oparzeń i innych rodzajów nierówności skóry. Często po urazie w tkankach bliznowatych nie rosną włosy, dlatego mikropigmentacja twarzy jest doskonałym narzędziem do zakamuflowania tych obszarów.
Jak działa mikropigmentacja brody, zarostu twarzy, wąsów?
Mikropigmentacja zarostu tworzy pełniejszą brodę, poprzez pigmentację naskórka. Każda dodatkowa sesja zagęszcza poprzednią.
Zapewniamy wszystkim naszym klientom hiperrealistyczne rezultaty.. Mikropigmentacja brody, wąsów, zarostu twarzy to sztuka i nauka; wymaga dbałości o szczegóły i wyjątkowych umiejętności.

Wybierając AMStudioPMU do mikropigmentacji twarzy, możesz mieć pewność, że otrzymaszsz najlepszą możliwą obsługę w tej dziedzinie.
Jak długo utrzymuje się mikropigmentacja brody, wąsów, zarostu?
Trwałość zabiegu mikropigmentacji brody, wąsów, zarostu zależy od wielu czynników, w tym od używanych produktów do pielęgnacji skóry, ekspozycji na słońce i stylu życia. Klienci wysportowani i aktywni mogą potrzebować poprawek wcześniej niż ci, którzy tego nie robią, ale ogólnie rzecz biorąc, mikropigmentacja utrzymuje się nawet do kilku lat zanim zacznie zanikać.
Unikanie peelingów i kwasów na twarz, a także codzienne stosowanie filtrów przeciwsłonecznych i kremów nawilżających SPF 50, może wydłużyć żywotność zabiegu mikropigmentacji twarzy.
Czy mikropigmentacja brody, wąsów, zarostu wygląda naturalnie?
Mikropigmentacja brody wygląda naturalnie, gdy jest wykonywana przez wykwalifikowanego artystę i właśnie to otrzymasz w AMStudioPMU. Mikropigmentację na brodę i wąsy należy nakładać inaczej niż mikropigmentację na skórę głowy. Mieszki brody są większe, a włos na brodzie i wąsach jest grubszy niż na głowie. Tekstura skóry twarzy jest inna niż skóry głowy. Mamy wiedzę, jak stworzyć naturalny wygląd, czy to na twarzy, czy na skórze głowy.
Podeślij zdjęcia do wyceny i oceny, na adres e-mail. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować wizytę online. Jeśli nie odbieramy, pisz sms lub e-mail, odpowiadamy tego samego dnia.