„Masz źle wykonaną mikropigmentację skóry głowy?  w amstudiopmu dysponujemy najnowocześniejszymi metodami laserowego jej usuwania!

JAK DZIAŁA LASEROWE USUWANIE MIKROPIGMENTACJI GŁOWY?

Laser neodymowo-yagowy Q-Switch przenika naskórek i wnika do skóry właściwej emitując promieniowanie podczerwone o długości fali 1064 nm oraz generuje krótkie impulsy (10–20 ns) o wysokiej gęstości energii wpływając na pigment, który go absorbuje zmieniając przy tym swoją masę. Laser działa bardzo wysoką energią, pulsując w krótkich odstępach czasu liczonych w nanosekundach. Innowacyjna technologia zastosowana w laserze Q Switch umożliwia usuwanie nawet bardzo intensywnie rozlanych mikropigmentacji głowy. Mechanizm działania lasera polega na podgrzewaniu barwnika umiejscowionego w skórze, po czym dochodzi do rozbicia komórek, w których umieszczony jest barwnik. Porażony nim pigment pęcznieje i rozbija się na małe kawałki, które będą wydalone z organizmu poprzez procesy metaboliczne. Dzięki temu pigment staje się coraz jaśniejszy, aż w końcu całkowicie znika. Miejsce poddane działaniu lasera bezpośrednio po zabiegu staje się jaśniejsze. Po niedługim czasie ulega zaczerwienieniu i pojawić się może również obrzęk, który samoistnie zanika po 2-3 dniach. Zabieg powtarzamy po ok. 4 tygodniach. 

Nie można z góry określić ile zabiegów będzie potrzebnych do całkowitego usunięcia źle wykonanej mikropigmentacji skóry głowy.

Urządzenie posiada certyfikat CE, spełniając międzynarodowe standardy.

laserowe usuwanie makijażu permanentnego ust brwi tatuażu tatuaży Lodz Łódź

Pielęgnacja po zabiegu laserowego usuwania mikropigmentacji głowy;

Bezpośrednio po zabiegu usuwania mikropigmentacji skóry głowy można stosować miejscowo maść lub krem z antybiotykiem. W żadnym wypadku nie wolno zrywać strupków powstałych po zabiegu ani nie drapać rany, gdyż grozi to powstaniem blizny. Skórę należy chronić kremem z wysokim filtrem przed ekspozycją na promieniowanie słoneczne i solarium przez 4 tygodnie. Do momentu zagojenia należy unikać korzystania z siłowni, sauny i basenu.

Przeciwwskazania do zabiegu laserowego usuwania mikropigmentacji skóry głowy;

USUWANIE SMP

Nasza firma otrzymuje co tydzień prośby o pomoc od osób z całej Polski, które przeszły nieodpowiednie leczenie SMP gdzie indziej. Kiedy procedury SMP są źle wykonywane lub wykonywane przez niewłaściwie przeszkolonych specjalistów, leczenie zazwyczaj wymaga laserowego usunięcia tatuażu. Na szczęście w większości przypadków usuwanie laserem okazuje się skuteczne już po minimalnej liczbie sesji, często wymagających tylko jednej lub dwóch. W sytuacjach, gdy SMP został osadzony głęboko w skórze właściwej, w celu skutecznego usunięcia może być konieczne zastosowanie bardziej długotrwałego schematu leczenia. Oferujemy usuwanie laserem na miejscu.