Zagęszczanie włosów metodą mikropigmentacji

Mikropigmentacja

Zagęszczanie Włosów Metodą Mikropigmentacji

Zagęszczenie włosów rzadziejących, cienkich, słabych, przejaśniałych

Profesjonalne zagęszczanie włosów metodą mikropigmentacji skóry głowy

Szukasz profesjonalnej kuracji zagęszczającej włosy? Czy cierpisz na przerzedzające się plamy na włosach? A może zaczynasz łysieć? W takim razie zagęszczanie włosów metodą mikropigmentacji skóry głowy jest dla Ciebie świetną opcją. Nasza innowacyjna metoda ma wiele zalet. Oferujemy Państwu kompetentne i profesjonalne doradztwo w zakresie własnych możliwości zagęszczenia włosów. Zagęszczanie włosów jest odpowiednie dla mężczyzn i kobiet.

Spraw, by Twoje włosy wyglądały na grubsze dzięki AMStudioPMU Łódź

Mikropigmentacja skóry głowy nadaje włosom naturalnie wyglądającą pełnię. Dlatego tę nowoczesną metodę zagęszczania włosów szczególnie poleca się osobom borykającym się z problemem wypadania lub przerzedzania się włosów. Mikropigmentacja skóry głowy to także idealne uzupełnienie przeszczepu włosów. Ponieważ sam przeszczep nie przywróci pełnej gęstości włosów.

Zagęszczanie włosów: dla naturalnego i długotrwałego wyglądu pełniejszych włosów

Jak działa zagęszczanie włosów metodą mikropigmentacji skóry głowy? Mikropigmentacja skóry głowy pozwala ukryć przerzedzające się plamy na głowie w najdrobniejszych szczegółach. Za pomocą igły nakładamy kropki pigmentu na skórę głowy. Te kropki nadają włosom pełniejszy wygląd. Efekt końcowy wygląda całkowicie naturalnie i nie są potrzebne żadne inne produkty pielęgnacyjne ani zabiegi. Kropki pigmentu są tak drobne, że trudno je dostrzec gołym okiem. Nasza kuracja jest zawsze indywidualnie dostosowana do Ciebie i dopasowana dokładnie do Twojego rodzaju włosów, niezależnie od tego, czy masz włosy czarne, blond, brązowe czy siwe. Możesz także wybrać, jak gęste mają wyglądać Twoje włosy.

Czy zagęszczanie włosów jest bezpieczne?

Możesz mieć pewność, że nasza kuracja to wyjątkowo delikatny sposób na uzyskanie gęstszych włosów. Pracujemy z sadzą pigmentową, która jest stosowana na całym świecie. Jest to substancja całkowicie nieszkodliwa, nie powodująca reakcji alergicznych. Zagęszczanie włosów metodą mikropigmentacji skóry głowy również powoduje niewielki lub żaden ból. Nie pozostawia blizn i nie szkodzi cebulkom włosów. Igła wnika w skórę głowy jedynie na głębokość od 0,6 mm do 1 mm, więc nie dociera do wrażliwych obszarów, takich jak cebulki włosów. Znajdują się one na głębokości od 3 do 4 mm. Twoja skóra głowy również nie będzie krwawić – po sesjach zazwyczaj będzie lekko zaczerwieniona przez okres do jednego dnia i możesz swobodnie wychodzić.

Jak długo trwa zagęszczanie włosów metodą mikropigmentacji skóry głowy?

Mikropigmentacja skóry głowy to świetny sposób na stworzenie iluzji grubszych włosów. Punkt po punkcie przywracamy Twoim włosom ich pierwotny wygląd. Zwykle zajmuje to kilka sesji. W zależności od tego, jak gęsta ma być Twoja mikropigmentacja, będziesz potrzebować około trzech do czterech sesji. Sesja trwa od jednej do trzech godzin. Nie możesz się doczekać, aż po każdej sesji zobaczysz siebie w lustrze i sprawdzisz postęp, jaki zrobiliśmy! Po ostatniej wizycie zabiegowej, kiedy osiągniemy pożądaną gęstość, będziesz mogła cieszyć się nowym wyglądem przez wiele lat. Należy poddawać się trwałej mikropigmentacji skóry głowy odświeżanej co trzy do pięciu lat. Wizyta odświeżająca jest znacznie tańsza niż zabieg początkowy, ponieważ masz już 70 do 80 procent swojej mikropigmentacji. Oznacza to, że możemy go odświeżyć za jednym posiedzeniem.

Zagęszczanie włosów: cztery dobre powody, aby wybrać mikropigmentację skóry głowy

✔️ profesjonalna metoda stosowana na całym świecie od 2001 roku
✔️ długotrwały i całkowicie naturalny wygląd
✔️ delikatny, bezpieczny zabieg z wykorzystaniem organicznych pigmentów
✔️nowy wygląd i nowa jakość życia

Ile kosztuje zagęszczanie włosów metodą mikropigmentacji skóry głowy?

Cena zagęszczenia włosów metodą mikropigmentacji skóry głowy uzależniona jest od nakładu pracy. Dokładną wycenę możemy podać dopiero wtedy, gdy poznamy Twoją sytuację związaną z wypadaniem włosów. Po prostu prześlij nam kilka zdjęć swojej głowy (przód, tył, lewa, prawa, góra) wraz z numerem telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Otrzymasz wstępną konsultację telefoniczną dotyczącą zagęszczenia włosów oraz indywidualną wycenę.

Już dziś umów się na wstępną konsultację w sprawie zagęszczenia włosów

Prześlij nam swoje zdjęcia i dowiedz się wszystkiego o mikropigmentacji skóry głowy. Będziesz zachwycony wynikami. Jeśli nie jesteś pewien, czy zabieg jest dla Ciebie, możesz także ułożyć tester mikropigmentacji na wybranym przez Ciebie małym obszarze. Jeśli jest to coś, co Cię interesuje, po prostu daj nam znać. Chętnie Ci pomożemy!

#mikropigmentacja #mikropigmentacjaskoryglowy #mikropigmentacjaglowylodz #mikropigmentacjamedyczna #łysy #łysienie #amstudiopmu #mikropigmentacjagłowy #łysienieplackowate #łysienieandrogenowe #mikropigmentacjazarostu #mikropigmentacjabrody
Tatuaż, mikropigmentacja, zagęszczanie optyczne włosów głowy