o nas

Makijaż permanentny, mikropigmentacja skóry głowy Łódź,
firma AMStudioPMU powstała w czerwcu 2013 roku. 
Sami będąc kiedyś w potrzebie otrzymaliśmy pomoc i wtedy to podjęliśmy decyzję, że chcemy pomagać innym borykającym się z podobnymi problemami.
Zakładając firmę, chcieliśmy pomóc osobom z kompleksami, przywracając im młodszy i bardziej atrakcyjny wygląd jak i osobom dla których wizerunek decyduje lub odgrywa znaczną rolę np. w ich karierze zawodowej wpływając jednocześnie na satysfakcjonujące życie osobiste. Pomagamy każdemu z nich zrealizować marzenia.
Nasza praca jest dla nas pasją, chcemy wspólnie dbać o wewnętrzne i zewnętrzne piękno naszych klientów.

 

 

Joanna

Linergistka

Joanna  – odpowiedzialna za wykonywanie makijażu permanentnego w AMStudioPMU. Wykwalifikowana Linergistka. Ukończyła wiele kursów w Polsce jak i za granicą. Do klientek podchodzi z niezwykłą empatią a jej dokładność i staranność  przekłada się na świetne rezultaty zabiegów. Wie, że spoczywa na niej duża odpowiedzialność. Na szczęście  jest perfekcjonistką w tym co robi i nigdy nie wypuści klientki niezadowolonej.

Michał

specjalista smp

Michał  –  specjalista SMP. Sam zmagał się z problemem łysienia, więc doskonale rozumie potrzeby swoich klientów. Wszelkie próby zwalczenia wypadania włosów nie dawały zadowalających efektów. Gdy dowiedział się o mikropigmentacji skóry głowy od razu wiedział, że jest to idealne rozwiązanie jego problemu. Bez namysłu zdecydował się na zabieg i dziś ma świadomość, że zabieg zmienił jego życie na lepsze. Wtedy zdecydował się, że chce pomagać innym potrzebującym.