Zagęszczanie Zarostu Brody Mikropigmentacja Brody Posiadasz rzadki, przerzedzony zarost? Nie zamartwiaj się i wrzuć na luz! Mikropigmentacja zarostu brody pozwoli Ci o tym zapomnieć.

Broda jest postrzegana jako wyraz męskości, ale nie każdy mężczyzna jest obdarzony silnym zarostem i nie każda broda rośnie równomiernie. Czasami na twarzy mężczyzny mogą pojawić się luki, na przykład spowodowane chorobą lub bliznami potrądzikowymi. Dzięki mikropigmentacji brody możesz przywrócić swojej brodzie dawny, pełny i równy wygląd – lub stworzyć iluzję brody od podstaw, jeśli jej wcześniej nie miałeś. Metoda mikropigmentacji jest sprawdzona i przetestowana od wielu lat. Jest całkowicie bezpieczny i pozwala uzyskać wiarygodne rezultaty.

Nasza mikropigmentacja brody – dla równomiernego zarostu

Broda mężczyzny zaczyna powoli rosnąć w okresie dojrzewania. Nie da się przewidzieć, czy wyjdzie gęsty i pełny, czy nie. Może upłynąć wiele lat, zanim broda w końcu osiągnie swój ostateczny kształt i maksymalny potencjalny wzrost. Grubość brody może z czasem się zwiększać, ale może też się zmniejszać. Dla wielu mężczyzn wypadanie włosów na brodzie jest bardzo dokuczliwe. W końcu zdrowo wyglądająca, elegancka broda jest teraz w modzie i służy nawet jako symbol statusu.

W rzadkich przypadkach na brodzie mężczyzny mogą pojawić się okrągłe łysiny. To może być dość denerwujące. Plamy te mogą być spowodowane na przykład bliznami potrądzikowymi lub w niektórych przypadkach tzw. łysieniem barbae. Dzieje się tak, gdy na brodzie mężczyzny pojawiają się łysiny. Łysienie barbae jest podtypem łysienia plackowatego, znanego również jako okrągłe wypadanie włosów. Przyczyny tego stanu nie są jeszcze w pełni poznane. Wiemy jednak, że jest to choroba autoimmunologiczna, która powoduje, że organizm atakuje własne mieszki włosowe. Podobnie jak w przypadku łysienia na głowie, łysiny na brodzie są wyraźnie zaznaczone.

Mikropigmentacja brody, zarostu, wąsów to prosty i długotrwały sposób na zmianę wyglądu brody i zyskanie zupełnie nowego życia!

Jak działa mikropigmentacja brody, wąsów, zarostu twarzy?

Mikropigmentacja brody, wąsów zarostu twarzy wykorzystuje tę samą metodę, co mikropigmentacja skóry głowy w przypadku łysienia na czubku głowy. W ciągu kilku sesji na skórę nakładane są pigmenty, które symulują wygląd pełnego, równomiernego wzrostu włosów. Po zakończeniu zabiegu, broda, wąsy, zarost… będzie wyglądać jak pełna, dokładnie ogolona broda. Możliwe jest również uzyskanie grubszego wyglądu w przypadku dłuższych bród. Jeśli nosisz brodę, wąsy dłużej, ale masz nierówny zarost, przerzedzone plamy lub łysiny, można to skutecznie ukryć za pomocą mikropigmentacji brody, wąsów, zarostu twarzy. Twoja broda znów będzie wyglądać na gęstą i równą.

Bezpieczna i sprawdzona metoda na pięknie wyglądające włosy i zarost.

Od wielu lat oferujemy mikropigmentację brody, wąsów, zarostu, pomagając wielu mężczyznom odzyskać pewność siebie. Pigmenty nakłada się w ciągu kilku sesji. To od Ciebie zależy, ile sesji chcesz i jaką gęstość masz zamiar osiągnąć, ale indywidualna sesja zwykle nie trwa dłużej niż 2h.

Przed sesją szczegółowo omówimy, jak ma wyglądać Twoja broda. Podczas konsultacji weźmiemy pod uwagę Twój osobisty styl i naturalną linię zarostu, którą masz chęć sobie stworzyć, jeśli nigdy wcześniej nie nosiłeś brody. Naszym celem jest zawsze osiągnięcie naturalnie wyglądających rezultatów. Na pierwszej sesji zaczynamy od jaśniejszego koloru. W ciągu pierwszego tygodnia lub dwóch kolor stanie się nieco jaśniejszy – jest to normalne i wynika z regeneracji naskórka. Podczas drugiej sesji pracujemy z ciemniejszymi pigmentami, aby stopniowo uzyskać dokładnie taki efekt, jaki chcesz.

Czy mikropigmentacja brody jest trwała?

Po około dwóch latach, większość naszych klientów decyduje się na odświeżenie mikropigmentacji brody. Można to zrobić podczas jednej sesji, co sprawia, że jest tańsze niż zabieg główny. Podczas sesji odświeżającej, poprawiamy brodę i linię brody, aby wyglądały jak nowe. 

Czy Twoje włosy posiwiały w ciągu ostatnich kilku lat? Bierzemy to pod uwagę podczas wizyty odświeżającej, aby w pełni zachować harmonię Twojej brody.

jak zagęścić wąsy #mikropigmentacja #mikropigmentacjaskoryglowy #mikropigmentacjaglowylodz #mikropigmentacjamedyczna #łysy #łysienie #amstudiopmu #mikropigmentacjagłowy #łysienieplackowate #łysienieandrogenowe #mikropigmentacjazarostu #mikropigmentacjabrody
Zagęszczanie wąsów zarostu brody
Zagęszczanie zarostu brody wąsów