Mikropigmentacja skóry głowy a trikopigmentacja – porównanie

Mikropigmentacja skóry głowy a trikopigmentacja Łódź

Mikropigmentacja skóry głowy a trikopigmentacja

Te dwa terminy są ze sobą często mylone, co wynika z faktu, że obie nazwy są podobne i dla osób niezajmujących się profesjonalnie mikropigmentacją znalezienie informacji o różnicach może okazać się trudne.

Trikopigmentacja ma pewne istotne wady. Podczas gdy laser może być użyty do usunięcia lub naprawy złej nieprawidłowo wykonanego zabiegu mikropigmentacji, pigmentu użytego do trikopigmentacji nie można usunąć w ten sposób i należy zaczekać, aż zostanie on naturalnie wchłonięty.

Ponadto, trikopigmentacja wymaga znacznie więcej zabiegów podtrzymujących i dodatkowych zabiegów na dłuższą metę, aby optymalny efekt utrzymał się. Dzięki mikropigmentacji skóry głowy możesz spodziewać się poprawek co 2 lata. Jednak trikopigmentacja wymaga poprawek co 6-18 miesięcy, przez co może stać się czasochłonna i kosztowna.

W AMStudioPMU w Łodzi oferujemy naszym pacjentom mikropigmentację skóry głowy. Dlaczego? Nasi doświadczeni linergiści zalecają SMP we wszystkich przypadkach wypadania włosów, ponieważ jest to metoda zapewniająca bardziej naturalne i optymalne efekty, nie wymaga tylu zabiegów podtrzymujących i jest tańsza w dłuższej perspektywie.

Mikropigmentacja głowy Łódź AMStudioPMU
Trikopigmentacja zakoli skóry głowy

Dodaj komentarz